niedziela, 9 lutego 2014

Trochę fandomowej biżuterii

 ENGLISH

W dzisiejszej odsłonie wreszcie coś bardziej w temacie. Na dobry początek bransoletka "Klucz do TARDIS" z fandomu Doctor Who.
Wtajemniczonym nie trzeba wiele tłumaczyć, a niewtajemniczonym niech wystarczy informacja, że sama TARDIS (a właściwie T.A.R.D.I.S. - Time And Relative Dimension In Space) jest środkiem lokomocji Doktora Who - pojazd ten, zdolny do podróży nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie, ma obecnie wygląd niebieskiej, brytyjskiej budki policyjnej, ponieważ... ma usterkę :D

Do wykonania użyłam koralików Toho Round 11/0 w kolorach Opaque White i Opaque Frosted Navy. Zawieszka ma średnicę 12 mm z kaboszonem o wielkości 10mm. Wszystkie wykończenia w kolorze srebrnym.
Można zakupić tutaj.


Następnie dwa warianty bransoletek z fandomu Mass Effect. Biało-czerwono-czarna kolorystyka jest symbolem elitarnej jednostki wojskowej N7, do której przynależy główny bohater/bohaterka gry.

Wersja stylizowana:

W dwóch wariantach: z Paragońskim Skrzydłem i Renegacką Gwiazdką. Można je znaleźć tutaj.
Niżej podpisana gra, rzecz jasna, Paragon femShep, gdyby ktoś chciał wiedzieć :)

I trochę bardziej skomplikowana:


Wzór wykonany za pomocą REWELACYJNEGO programu do rysowania wzorów na szydełkowych sznurach, jbead - prosty w obsłudze i, przede wszystkim, darmowy :3
Bransoletki, również w dwóch wariantach, można znaleźć tutaj.

Do wykonania obu wzorów użyłam Toho Round 11/0 w kolorach Opaque White, Opaque Jet i Opaque Cherry. Zakończenia i elementy w kolorze srebrnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz